אביבית בר זוהר :" לפני הפרסום והכל, התשוקה הפנימית שלי היא בכלל לאפייה"

אביבית בר זוהר לפני הפרסום במה עסקת ?

לא הרבה אנשים יודעים שלפני שהתפרסמתי, הייתה לי מאפייה בעיר הולדתי, רחובות. האפייה היא תשוקה פנימית מאוד עמוקה שלי. אני נהנית מבישול ואפייה ומאוד מתחברת למטבח.

מהי הדרך לליבו של גבר?

הדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו וכנראה שאני לא היחידה שחושבת כך. אני מקבלת המון תגובות מנשים לאינבוקס הפרטי שלי, בעיקר באינסטגרם. לא מעט נשים שכותבות לי שהכירו גבר והן רוצות לפנק אותו ולהראות לו שהן יודעות לבשל.


והכל טוב ויפה אבל הן ממש חוששות להכין דברים חדשים כי אין להן שום ניסיון מקדים במטבח. אז הן פשוט נמנעות מלנסות.

והייתי חייבת להתייחס באופן אישי למה שאתן כותבות לי, כי זה מאוד נוגע בי.

ובגלל זה היה חשוב לי להגיב…

תראו בנות אהובות שלי, אין שום סיבה בעולם שתפחדו מלנסות. גם אני לא נולדתי בשלנית וממש לא נולדתי אופה. הכל עניין של ניסיון זה נכון. אין ספק שמהכשלונות במטבח עם אמא אתי, למדתי הכי הרבה.

אני מאוד מבינה את הצורך שלכן ללמוד לבשל ולאפות כי אוכל זה דבר מקרב. ואין יותר כייף וסיפוק מלפנק את האנשים שאנחנו אוהבות באוכל טעים שנעשה עם המון המון אהבה.

אז גם אם אתן חושבות עכשיו שהמטבח הוא מחוץ לתחום, אני רוצה להגיד לכן שזה ממש ממש לא חייב להיות ככה. זו הייתה אחת הסיבות הכי חזקות שלי להקים את קורסי הבישול והאפייה האינטרנטיים שלי.

רציתי להיות זו שגורמת לנשים להתחיל ולהעז. להאמין בעצמן. כל אחת ואחת מכן יכולה להפוך לבשלנית מעולה, לאופה משכמה ומעלה. אתן ממש לא חייבות עכשיו לעצור הכל וללכת ללמוד בבית ספר לקולינריה.

גם אני לא שפית דגולה. למדתי הכל מניסוי וטעייה ומהסתכלות על אמא שלי במטבח. ואת כל הניסיון שלי, את כל האהבה שלי למטבח, את כל הסודות והטיפים הכי כמוסים שלי ובעיקר את כל הכשלונות שלי אני הולכת
לחסוך לכן בקורסים הממוקדים שבניתי במיוחד עבורכן.

הקורס "מבשלים עם אביבית" זמין לכן ממש כאן 

אוהבת ומאמינה בכן,
אביבית בר זוהר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *